Datça Gündem 48

Anemon Makine - Badem ceviz Kırma Makinesi

BELEDİYE EKİPLERİ YAVRU KEDİYİ KURTARDI

BELEDİYE EKİPLERİ YAVRU KEDİYİ KURTARDI
20 görüldü
08 Haziran 2023 - 7:58

Beldibi Hacıbektaş Veli Parkı’nda ızgaralardan kanala düşen yavru kedinin sesini duyan çocukların ihbarı üzerine harekete geçen Marmaris Belediyesi ekipleri yavruyu sağ salim kurtardı.

Beldibi Hacıbektaş Veli Parkı’nda oynarken kanalın içinde kedi sesi duyan çocuklar durumu büyüklerine iletti. Marmaris Belediyesi’ne bilgi verilmesiyle bölgeye giden Geçici Bakımevi çalışanları ızgaranın lehim ile kapatıldığını görünce Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bilgi verdi. Bu birimden gelen ekipler ızgarayı kaynakla keserken Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de etraftaki çalıları ve otları temizledi. Izgarayı keserek kanala giren belediye çalışanı yavru kediyi sağ Salim dışarı çıkardı ve annesine teslim etti. Kedi annesine kavuşurken özellikle çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

HEPİMİZ ÇOK MUTLUYUZ

Kedinin kurtarılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Oktay ise “Çocuklarımızın ihbarıyla harekete geçen ekiplerimiz olağanüstü çalışmayla yavruyu sağ salim kurtardı. Annesine kavuşan yavru kedinin mutluluğu hepimizi sardı. Marmaris olarak biz etrafımızdaki tüm canlıları sevgiyle sarıyor, koruyoruz. Bir kez daha başta çocuklarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

STAR CAM BALKON
Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.