Datça Gündem 48

Anemon Makine - Badem ceviz Kırma Makinesi

MEMLEKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DATÇA’DA ESNAFLA BULUŞTU

MEMLEKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DATÇA’DA ESNAFLA BULUŞTU
159 görüldü
30 Nisan 2023 - 11:32

MEMLEKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DATÇA’DA ESNAFLA BULUŞTU
Memleket Partisi, 14 Mayıs 2023 ‘de gerçekleşecek olan 13. Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve Milletvekili seçimleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor, Memleket Partisi Muğla milletvekili adayları İbrahim Şimşek ve Sabutay Akça, ile birlikte Datça yı ziyaret ederek secim çalışmalarına katıldılar.
Memleket Partisi Milletvekili adayları, Datça Memleket Partisi İlçe Başkanı Anber Tanır ve Partililerce karşılanarak Parti binasında a bir süre seçimlerle ilgili görüşmeler yaptıktan sonra İlçe Teşkilatının hazırlamış olduğu çalışma programı doğrultusunda esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

Memleket Partisi Manisa İkinci Sıra Adayı İbrahim Şimşek, Muğla’nın merkez ve tüm ilçelerini adım adım dolaşıyoruz bugünde Millet vekili adayımız Sabutay Akça ile birlikte Datça ya geldik, Partimizin Çalışkan İlçe Başkanımız ve üyelerimizle birlikte İlçemizi Datça yı gezeceğiz dedi.
Şimşek Memleket Partisi olarak Sayın Muharrem İnceyi 13. Cumhur Başkanı, Ülke Barajını geçerek Muğla’dan 1’inci sıra milletvekili adayımız Süleyman Dinçberk’i meclise göndermek istiyoruz,
Ülkemizi karanlıktan kurtarıp yaşanabilir bir ülke olması için çalışıyoruz, Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’nin her fırsatta söylediği gibi Atatürk’ün izinden gitmeye devam edeceğiz Ülkemiz İnsanlarına yeni bir yol haritası çizerek bu yolda bizde varız diyor ve sahalardaki çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz dedi.
Memleket Partisi Muğla Millet vekili Adayı Sabutay Akça da Partimizin Hedefi öncelikle Cumhur başkanı adayımız Sayın Muharrem İnceyi 13. Cumhur Başkanı seçmek ve Partimizin Türkiye Büyük Meçlisin de olması için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz inşallah Muğla dan da birinci sıra Millet vekili adayı arkadaşımız Süleyman Dinçberk i meclise göndermeyi hedefliyoruz dedi .
Memleket Partisi Datça İlçe başkanı Anber Tanır da Millet vekili adaylarımızı Datça da misafir etmekten mutluluk duyduklarını dile getirirken bugün ilçemizde esnaflarımızı dolaşarak onların dertlerini dinleyip onlarla partimizin düşüncelerini aktaracağız hedefimiz Sayın Genel Başkanımız Muharrem İnceyi Cumhur Başkanı yapmak TBMM partimizin yerelmasını sağlamak ve Muğla’dan bir Millet vekili çıkarmak tır diyen Tanır İlçemizi ziyaret eden Millet Vekillerimize beraberindeki misafirlere Yönetim kurulu üyelerime Tüm Partili arkadaşlarıma ve bizleri yalnız burkamayan Datça halkına teşekkür ederim dedi.
Memleket Partisi Millet vekili adayları ve Datça İlçe teşkilatı gün boyu esnafları ve vatandaşları gezerek çalışmalarını tamamladılar.

Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.