Datça Gündem 48

Anemon Makine - Badem ceviz Kırma Makinesi

Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulunun Ek Binası’nın Açılışı Yapıldı

Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulunun Ek Binası’nın Açılışı Yapıldı
1.057 görüldü
17 Haziran 2022 - 16:15

Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulunun Ek Binası’nın Açılışı Yapıldı

Hayırsever Zeliha TAŞ destekleriyle bakım, onarım ve tadilatının yapıldığı Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulunun Ek Binası’nın açılışı 17.06.2022 tarihinde gerçekleştirildi.
Ek bina açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent ALDAL, Jandarma Karakol Komutanı Fethi DENİZ, Belediye Meclis Üyesi Hilmi SEZER, Cumalı Mahallesi Muhtarı Semih Hakkı ÇUKADAR, Yaka Mahallesi Muhtarı Serhat YILMAZ, Sındı Mahallesi Muhtarı Ramazan BİTEZLİ, Yazı Mahallesi Muhtarı Mert YALÇIN, Mesudiye Mahallesi Muhtarı Cüneyt AYDENİZ, Çeşmeköy halkı, veliler, öğrenciler ile Hayırsever Zeliha TAŞ ve çocukları katıldı.
Okulda gerçekleşen törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent ALDAL tarafından Zeliha TAŞ’A eğitime sağladıkları katkılardan dolayı Plaket verildi. Yemekhane ve anasınıfı dersliklerini içeren binanın açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından öğrencilere fidan dağıtımı yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent ALDAL “Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulumuz ek bina ile öğrencilerimizin hizmetine sunulan yemekhane ve anasınıfı dersliklerine kavuştu. Çocuklarımız bundan sonra daha iyi şartlarda yemek yiyecek ve anasınıfı öğrencilerimiz ayrı bir binada eğitim görecekler. Hayırsever Zeliha TAŞ’a, ailesine ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.

STAR CAM BALKON
Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.